תובנות

תובנות

תקשורת מקרבת

תקשורת מקרבת

רבים מאיתנו חווים בחיינו את העובדה שאיננו זכאים לקבל מצד המשפחה או החברים – תקשורת מקרבת ואישית, תקשורת נעימה לשמיעה ולדיבור, תקשורת לא אלימה לסוגי האלימות הקיימים. והשאלה החשובה שנשאלת – כיצד לעודד בחיק המשפחה או הקרובים לכם תקשורת מקרבת ושיח בריא וקשוב? איך לקרב בין העובדים שלכם בבית העסק ולסייע להם להיפתח לתקשורת מסוג אחר שהם מכירים?

תקשורת מקרבת אילוסטרציה 2 אנשים לוחצים ידיים דרך מסכים

תקשורת לא אלימה בסביבה שלך

לפעמים קשה להודות בכך שאנחנו חווים סביבנו תקשורת אלימה, ועוד יותר קשה ומסובך להבין שהמצב הזה לא נכון עבורנו בחיים. 

הצורך בתקשורת לא אלימה הוא כל כך גדול, ולצערנו הרב אנו עדים בחיק החברים והמשפחה או הסביבה הקרובה לעיתים מרובות את השיח הלא התרבותי והלא נעים שרבים מאיתנו כבר התרגלנו אליו – וזאת, באופן מאוד מצער.

אם חשוב לכם לשמור על האווירה המשפחתית שלכם, על הקשבה אמיתית בין החברים לחיים והחברים לעבודה, הרי שאולי כדאי לכם לשקול את האפשרות לגשת לסדנת תקשורת מקרבת יחד עם כל חבריכם היקרים, ולקבל את המודעות והכלים המתאימים שיסייעו לכם לשמור על תקשורת לא אלימה ומכבדת לאורך טווח זמן ארוך וממושך.

תקשורת לא אלימה בסביבה שלך

אם אתם מחפשים את הדרך לעשות שינוי בחיים שלכם, אם אתם מרגישים שאתם יכולים להשפיע על הסביבה הקרובה שלכם ולגרום לאנשים לשמור על תקשורת מקרבת ומעצימה, תקשורת רגועה ולא אלימה – הרי שאנחנו ממליצים לקחת חלק בקורס ייחודי ומרתק שיחשוף אתכם לסודות התקשורת המקרבת ויפתח בפניכם את הדלת לחיים חדשים.

קורס ייחודי במינו והיחיד בישראל שילמד אתכם להקשיב לאחר, ולדעת לכוון את שאר האנשים לשיח מתורבת וחסר ביקורת – שיח אמיתי שמכיל הקשבה מתמדת והתעניינות לא רק בעצמנו אלא גם, באחר או באנשים שנמצאים סביבנו.

מדוע חשוב לפתח מעגלי הקשבה של תקשורת מקרבת ?

האדם הינו יצור מושפע מכלל התרחישים האפשריים שיכולים להיות בסביבתו. והרי, שאם אנחנו נמצאים בסביבה רעילה, שלא יהיה לה אכפת מאיתנו, שלא יהיה אף אחד שיוכל לעזור ולתרום לנו או להקשיב למה שיש לנו לומר – אנחנו נרגיש רע עם עצמנו. וככל שהתחושה הרעה הזאת תמשך, היא תתחיל לאט לאכול אותנו מבפנים ואנחנו נרגיש עוד יותר רע עם המצב הקיים – ולא יהיה אף אחד מסביב שידאג להקשיב לנו ולהושיט עזרה.

זאת בדיוק הסיבה שאם אתם מרגישים שהסביבה שלכם רעילה או שפשוט עיוורת למצבכם, הרי שכדאי ומומלץ לכם להחליף את הסביבה שלכם או לנסות להשפיע על האנשים שסביבכם ולפתח שיח תקשורתי בכדי ליצור קרבה והבנה.

8741

תקשורת מקרבת לעסקים

ואם כבר דיברנו על כך שרובנו חווים את ההרגשה שהסביבה הקרובה שלנו לא מקשיבה לנו, הרי שהמצב המתרחש במגוון רחב של ארגונים הכוללים צוותים גדולים ואנשים מכל שכבות האוכלוסייה והגילאים.

פעילות תקשורת מקרבת נועדה למנף את הפעילות הארגונית בחברה שלכם. ברגע שהצוות שלכם ירגיש בנוח אחד עם השני, ידע להקשיב מעומק הלב ולהיות קשוב לבעיה שהאחר מתמודד איתה, הרי שרק אז אתם תצליחו ליצור אחדות במערך העבודה ואפילו, להגיע לתוצאות סופיות מרשימות שבסופו של דבר יכולות להניב עבורכם רווחים גבוהים יותר.

אחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בפעילות מעשירה ומיוחדת שנועדה עבור צוותי העבודה של בית העסק שלכם. פעילות שתעזור לעובדים שלכם להיפתח אחד לשני. בסדנה הייחודית שלנו אתם תפתחו יכולות של הקשבה, לצד הבניית תפיסה שתוביל אתכם למצות את הפוטנציאל השלם.

התקציב הקבוצתי יצור דיאלוג שונה מהתקשורת היומית הרגילה שלכם, תוך קבלה נטולת שיפוטיות ותשומת לב לחברי הקבוצה שלכם.